Daimler

Daimler

Daimler

Daimler AG, benzin Cie ve Daimler Motors, 1926 yılında şirketin füzyonundan sonra kuruldu.

Central Stuttgart, Almanya’nın Stuttgart’taki dünyanın en büyük ve en başarılı araç şirketlerinden biridir. Şirket makine, kamyonlar, minibüsler ve otobüsler üretir.

Daimler AG, 5 farklı segment, Mercedes-Benz Car, Mercedes-Benz Cars, Sabit Kamyonlar, Sabit Bushse ve Sabit Finansal Hizmetler.

Daimler ürünleri dünyanın hemen hemen her köşesinde mevcuttur. Çift markalar Mercedes’tir, ancak Daimler ayrıca Mitsubishi Fuso ve Setra gibi en iyi markalara sahiptir.

Araç mühendisliğinin öncüleri olan Daimler, sektörde yenilik yapmaya devam ediyor. Daimler, küresel, dayanıklı ve yeşil teknolojilerde tasarlanmıştır ve 20 Ocak’tan bu yana en büyük hibrit tahrik ve emisyon ücretsiz elektrikli araçlara sahiptir.

Daimler AG, Frankfurt Borsası’nda bir ticaret listesinde ve Stuttgart Menkul Kıymetler Borsası ve DAI sembolü DAI sembolü altında tedavi edilir. Hisseleri indeksinizin bir parçasıdır. Allianz SE

Daimler

Daimler

Daimler’in Hisse Senedi Ticareti

Yatırımcılara ve bayilerinin müzakereci bir mucit olarak ilgi gördü. Ünlü bir envanter ünlü bir stok olsa da, Daimler’de ticaret yaparken yatırımcılara etkili olan faktörler:

Tarifeler ve Ticaret

20 Ocak’tan itibaren, oranlar ve reklamlar, dünyadaki en büyük kamyon üreticilerinden ve en büyük premium araç üreticilerinden biridir. Buna ek olarak, Daimler, 4 kıtada üretim alanlarına sahiptir; bu, çeşitli yargı alanlarındaki gümrük ve ticaret anlaşmalarının şirketin genel maliyet ve marjları için etkili olmasını sağlar. Sonuç olarak, hisse senetleri envanterin teslimat ve talebini etkileyebilir.

Yasama ve Vergilendirme Politikası

Küresel erişime olan, çeşitli eşsiz ve farklı hukuk politikaları ve kontrol politikaları olan kararlara duyarlıdır. Vergi indirimleri gibi pozitif mesajlar, envanter fiyatı için olumlu bir harekete neden olabilir, negatif değerlere ilham veren ciddi inşaat yasaları içeren olumsuz mesajlar.

Davalar ve Negatif Pr

Daimler’in dev küresel erişimini ve genel olarak ortaya çıkabilecek geniş ürün portföyünü ve şirketin şirketin hisse senedi fiyatını çekebileceği olumsuz ithalatı gösterebilecek geniş ürün portföyünü tanımlar. Son bir vaka, Alman mobil otoritesinin 2019 yılında soruşturmasıdır ve Daimler, bazı arabalarda suçlu yazılımlardan suçludur. Yazılım,  arabaların gerçekten temiz olduğundan daha soğuk olduğunu göstermelidir, şirket 1 milyar dolardan fazla bir süredir cezalandırıldı. Aynı konu aynı zamanda,bu yazılımı sermaye piyasası kanununla ilgili en özel hukuk olarak kullanmalarını sağlayan yatırımcılar tarafından belirlenemeyen bir dava çekti. Genel olarak, böyle bir negatif PR genellikle büyük şirketlere fiyat karlarını sınırlar.

Yeni Ürün Dağıtımı

Hızlı ve dinamik ve inovasyon günlük olarak görünür. Her zaman motorlar, mobilite emiciler ve diğer ürün yenilikleri gibi çeşitli ürün paletlerinde öncü olmaya çalıştı. Yeni ürün sunumları, otomotiv endüstrisi dünyasında mükemmel etkinliklerdir. Hit ürünler büyük pozitif fiyat hareketlerine ilham verirse, özütler negatif bir sargıyı etkinleştirebilir.

Dönemsel Kazanç

Ocak ayından itibaren Daimler’in Daimler kullanımı içindir ve şirket, hissedarları en son devlet ve gelecekteki profesyonel sağlığa sahip olarak bilgilendirilmesini sağlamak için üç aylık raporlar yayınlar. Tabii ki, pozitif karakterler şirketin hisse fiyatı için geri vinç sunarken, rüzgar baharının olumsuz sayıları olacaktır.

Hisse fiyatı hızla azaltıldığından, bu faktörleri uzun vadeli potansiyel etkilerden ziyade kısa vadeli ve orta vadeli potansiyel etkiler için takip etmek önemlidir.