DAX İSTİKRARINI KORUYABİLECEK Mİ?

DAX İSTİKRARINI KORUYABİLECEK Mİ?

 

Bu sabah Alman lider endeksi DAX  istikrarını korumalı.

Alman lider endeksi bu sabah güne DAX %0,1 artışla başladı. Önceki gün Alman lider endeksi Dax geriliminden sonra bu sabah dengelerini sağlamalı. Yatırımcılar ve analistlere göre, Avrupa piyasasında en son gerilmelerin geçen hafta sonunda doğru yaşanan güçlü gelişkmelerin geciktiği düşünülüyor. Endeks, 15,350 seviyesinde  hareketlerini sürdürmeli. Özetle alman lider endeksi DAX’ın 15,530 seviyesinin üzerinde en az 3 kere 4 saatlik kapanullar yapması sonrasındada yukarı yönlü olası çıkış yaşaması durumunda 15250 ila 14965 oranları arasında desteklenebilir durumdadır. Nasdaq 100 nedir ? Nasdaq 100 endeksi nedir ? NASDAQ 100 ENDEKSİNE NASIL YATIRIM YAPACAĞINIZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İSTİYORSANIZ BURAYA TIKLAYIN

Ama günün önemli seviyesi : DAX 15,350 olarak alınabilir.

 

Almanyada HAzine bakanı Janet Yellen, Abd borçlarının tavan yapması konusundaki anlaşmazlık uzun vadede bir çözüm bulunması gerektiği konusunda çağrıda bulundu. Yellen, kıdemli kongre üyeleriyle yazışmasından ” Hükümetin ödeme yükümlülüğünü tuttarlı bir şekilde yerine getirmeli.” dediği gözlemlendi.

Aynı zamanda bakan Yellen dün yaptığı açıklamada, devlet diğer ödemelerinde kısıtlamalarla devam eden özel bir programı 3 Aralık gününe kadar uzatacağını duyurdu. Bu diğer yandan hali hazırda borç limitinin altında kalmak için belirli emeklilik fonlarına yapılan ödemelerin askıya alınacağına işaret.

NASDAQ 100 Endeksine Nasıl Yatırım Yapacağınız Konusunda Bilgi Almak İstiyorsanız Buraya Tıklayın

Dax Endeksine Nasıl Yatırım Yapacağınız Konusunda Bilgi Almak İstiyorsanız Buraya Tıklayın

Uluslararası Yatırım Sektöründe Lider İsimler ile Çalışmak İsterseniz Bizlere Buradan Ulaşabilirsiniz

Aynı zamanda Sol, Federal Meclis’te yeni bir poturuma düzeni gerektiğini savunuyor. FDP’nin AFD’nin yanındaki koltuğa geçmesi istenmekte. Dün yapılan açıklamada Sol meclis grubunun meclis yönetici olan Jan Korte ” Artık AFD’nin yanında oturmak istemeyen demokratların arkasındayım” dedi. En güvenilir forex Şirketleri hangiler?

Alman lider endeksi DAX’ın hareketini eleştiriyorlar!

DAX yaptığı sıçrama ile analistler ve yatırımcılar kafasında bir şaşırmaca sıçraması mı dedi. Tüm avrupa hisselerinde yüzde  6’nın altına düşmesi ile kafalarda soru işaretleri çoğaldı. FTSE100 bu sabah en düşük seviyesinden 6065,18 orana daha da geriledi.