DAX DÜNKÜ KAPANIŞINI TOPARLADI MI?

DAX DÜNKÜ KAPANIŞINI TOPARLADI MI?

Frankfurt / Main – Dünün mikro eksisi dün eksiye dönüştürülmüş. Tüm DAX markaları için üretildi.

Neyse ki, Dax Alman borsasındaki zayıf bir şekilden sonra hızla toparlandı ve yalnızca biraz daha kapandı. Dün öğleden sonra ve akşam erken küçük gezegenleri seyreden Amerika borsaları.

Ancak, yüksek enerji fiyatları ve nedeniyle ile zayıf ekonomik büyüme ile yan düşme sorunu konusunda hala endişeli. Bu, bir satış aracı kezna göre, kar elde etme ve Avrupa’yı satın alma isteklerine göre satın alma siparişlerini, bu ürün satın alma Alman girişlerinden.ni bir daha engelledi

Alman borsa barometresi yüzde 0,34 indirimle 15.146,87 puana dün yapmış. Bu sabah Dax şaşırtıcı bir oran yüzde 2 2,10 milyar avroya yükseldi.

MDax ile işler çok daha iyi gitti. Orta değerler finalde 0,26 sonuçla 33.624,67 puana yükseldi. Avrupa tek tip bir resim yoktu. Enflasyon endişeleri, Almanya’daki yüksek enflasyonun daha da hızlanma göstermesiyle yeni beslendi.

NASDAQ 100 Endeksine Nasıl Yatırım Yapacağınız Konusunda Bilgi Almak İstiyorsanız Buraya Tıklayın

Dax Endeksine Nasıl Yatırım Yapacağınız Konusunda Bilgi Almak İstiyorsanız Buraya Tıklayın

Uluslararası Yatırım Sektöründe Lider İsimler ile Çalışmak İsterseniz Bizlere Buradan Ulaşabilirsiniz

WALLDO (dpa-AFX) (dpa-AFX) Avrupa’nın en büyük yazılımlarından – SAP az önce çocuklardan beklenenden az oranda daha fazla kazanan ve işi büyütüyor. Faiz ve vergiler öncesi ayarlanan etkinlik, ilka göre, Dax sürpriz bir yüzeyde 2,10 milyar avroya ile. Ağır siklet Salı akşamı Walldorf’ta açıklandı. Beşte bir üründe büyüyen bulut işi sayesinde, toplamlar hedef çeyreğe göre yüzde 5 6,84 milyar avroya ulaştı. Analistler büyük oranda daha zayıf bir merak edeceklerdi. En güvenilir forex Şirketleri hangiler?

Sonuç olarak, 1,42 milyar’ Euro’ bir yıl göre göre.

SAP patronu Christian Klein, cari yıl için mali tahminini biraz artırdı. İyileştirilmiş faaliyetin içinde kalmak, yüzde 4’e göre ayarlandıktan sonra yaklaşık 2 kişi bekleniyor. Daha iyi durumda, SAP, sabit döviz kurlarında mümkün olan bir yıl olduğu gibi bir değer üretmeye devam ediyor.Nasdaq 100 nedir ? Nasdaq 100 endeksi nedir ? NASDAQ 100 ENDEKSİNE NASIL YATIRIM YAPACAĞINIZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İSTİYORSANIZ BURAYA TIKLAYIN

Duyuruya göre Klein, “Uygulamalarımız için rekor bir talep ve platformumuz” dedi. “Bu, bulut büyümemizi büyük oranda hızlandırdı.” CFO Lu Mucic, bulut işinin gidişatı daha hızlı büyüdüğünü ve yıl için.